Jak vybrat dokonalý šperk pod vánoční stromeček?

Troufám si říct, že šperk pod vánoční stromeček potěší téměř každou ženu. Navíc se jedná o hodnotný dar, který dává jasně najevo, že si milované osoby vážíš. Pokud přemýšlíš, čím obdarovat setru, maminku, babičku, kamarádku… a zároveň víš, že jejich tělo vždy zdobí šperk, tak není třeba více váhat. Že si nejsi jistá výběrem? Tak čti dále a spolu už něco vymyslíme. 😊

 

Proč právě šperk?

  • Šperk je hodnotný dar, kterým dáváš jasně najevo, že se si druhého vážíš.
  • Šperky jsou věčné.
  • Mají skrytou symboliku, která vyjádří pocity. Například symbol srdce, květiny, znamení zvěrokruhu apod.

Při výběru se nelze zaměřovat na to, co se nám líbí, ale co se bude líbit obdarované ženě. Možná tušíš, jaký má daná osoba styl, a pokud náhodou ne, je třeba to vysledovat. Nosí spíše zlato nebo stříbro? Originální, elegantní nebo konzervativní? Střídá své náušnice, nebo je nemá potřebu měnit? Pokud máš možnost, tak náhlední do šperkovnice a začni sledovat, jaké šperky nosí nejčastěji.

 

U mladých žen hodně bodují minimalistické šperky, které se dají kombinovat se vším a nepřestanou být nikdy módní.

STŘÍBRNÝ NÁHRDELNÍK SE ZIRKÓNOVÝM PŘÍVĚSKEM – 545Kč

Pro romantické ženy nenajdeš vhodnější dárek než perlový šperk. Ty jsou již na první pohled jemné a vysoce elegantní. Dokážou být i působivým doplňkem k večerním šatům.

SILVEGO STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE S BÍLOU PERLOU SWAROVSKI(R) CRYSTALS NA ŠROUBEK – 659 Kč

Stříbro představuje kvalitu za rozumnou cenu. Pokud vsadíš na stříbro posazené zirkony, nelze udělat chybu. Takový šperk obdarovaná osoba vynosí na jakoukoliv příležitost. Osobně mě zaujaly tyto stříbrné náušnice.

Náušnice na obrázku jsou z e-shopu SperkyLeClay.cz, který má obrovský výběr za příznivou cenu. Přesvědčit se můžeš sama. 😊