I bez odlakovače se nehty dají odlakovat

Došel ti odlakovač, ale tvé nehty jsou oprýskané a volají o přelakování? Odlakovač není jedinou možností, jak si odlakovat nehty, jsou i další a jsou rozhodně překvapující. 

 

Lak jako odlakovač

Začnu asi nejznámější metodou, díky které se zbavíš starého laku. Nehet znovu natři jakýmkoliv lakem a poté ho vatovým tamponkem setři.

Untitled

Deodorant ve spreji

Deodoranty ve spreji obsahují rozpouštědla, a proto skvělé fungují při odstraňování laku. Tak proč právě nezkusit tuto alternativu? Deodorant nastříkej na nehty a setři klasicky tamponkem, ale buď opatrná, aby ses nepopálila.

Tělový sprej

I tělový sprej dokáže s okoukanými nehty divy. Má téměř shodné vlastnosti jako deodorant, takže i on poslouží jako náhražka odlakovače.

Lak na vlasy

Lak na vlasy obsahuje chemické látky, které si dokážou s lakem poradit. Pozor ale abys lak na nehtech nenechala příliš dlouho, nehty by se mohly zcela vysušit.

Nebaví vás odlakování?

Zkus nude styl, budeš šik a elegantní. Nahá manikúra je skvělá v tom, že se hodí k jakémukoliv outfitu a nemusíš řešit, jestli se někde lak odlupuje. Na výběr máš jak studené tak teplejší odstíny. Barvu si vybírej podobně jako make-up, musí se hodit k barvě tvé pokožky. Tvar nehtů k tomuto stylu manikúry vol zaoblený. Pro oživení můžeš špičky nehtů ozdobit třpytivým lakem či na nehet nakreslit stylový půlměsíc.