Jak nosit tenisky? Aneb ty nejlepší tenisky a jejich kombinace!

Co takto dneska vyměnit lodičky za tenisky? Pozor, určitě tě nenabádám k něčemu, co by bylo méně sexy, naopak!

3 způsoby s čím nosit tenisky:

Tenisky a kabát:
Jak mít v módní branži vyhráno? Stačí kombinace pánského kabátu a jakýkoliv tenisek. Minimalismus je hitem, proto žádný výraznější kousek nepřidávej, vystačíš si s basic trikem a džíny. Džíny zvol například boyfriend, skinny či s vysokým pasem.
╳ Catalina Christiano ╳ Day to Day Fashion ╳ Feel free to message me! ⌨ ♡ clothes casual outfit for • teens • movies • girls • women •. summer • fall • spring • winter • outfit ideas • dates • school • parties polyvore:
Tenisky a džíny:
Jde sice o klasiku, ale i tu možno oživit. Stačí zvolit zajímavé džíny vyhrnuté nad kotníky a nezapomenout na pokrývku hlavy, která zakryje nezbedné vlasy a dodá na stylu, doporučuji čepice beanies. Jako zajímavý doplněk může sloužit šála v barvě tenisek. Můj druhý typ je obléct si kožené rifle, trenčkot a samozřejmě tenisky.
How To Wear Sneakers for Spring: 85 Street Style Photos | StyleCaster:
Tenisky a šaty/sukně:
Bojíš se této kombinace? Není divu, ještě před pár lety by tento outfit byl plně zkritizován, nyní je ale brán jako vysoce módní. Stačí se podívat jak dobře tato kombinace vypadá a přesvědčí tě.
Knit Midi Dress and Sneakers:

Jaké tenisky si pořídit do svého botníku?

Stylové tenisky Air Max
Nike Air Max je série tenisek, která představila své první modely už v roce 1987, v poslední době ovšem zažívá ještě větší oblíbenosti než kdykoliv jindy. Tyto tenisky poznáte podle vzduchové bubliny, díky které jsou mimořádně pohodlné a bota tak odolává nárazům. Nejoblíbenějším modelem z této série je 90, ale také modely Thea, Command jsou velice populární.
Nike Air Max 90 all white:
Nike Air Max Thea Premium Sneaker - Urban Outfitters:
Ikonické tenisky Yezzy
Tenisky Yezzy, které navrhnul Kaney West už několik let vyvolávají šílenství. Běžný nákup těchto tenisek není možný a jejich cena se pohybuje od 5 300 Kč až k desíticím. Jestli chceš být výjimečná, tyto tenisky budou pro tebe ideální volbou.
So Cheap!! I'm gonna love this site!adidas shoes outlet discount site!!Check it out!! it is so cool. Only $27:
Klasika v podobě tenisek Adidas Superstar
Ještě nedávno by se dalo říct, že tento model má doby největší slávy za sebou, ovšem teď je vše jinak, Superstar zkrátka opět frčí. Nové modely zapůsobily a začínají opět plnit botníky, podlehneš jim také?
Nesmrtelné Conversky
Původně jde o basketbalovou obuv, kdy jeden z nejlepší marketingových tahů firmy byla spolupráce s Chuckem Taylorem – tehdejší basketbalovou hvězdou. Od té doby jsou Conversce stále trendy a už několik let se vyrábí nové kolekce, které navrhují světoví návrháři. Mezi nejoblíbenější model se ovšem permanentně řadí čistě bílý.
The traditional black and white converse high tops...you really can't get much better!:
Pohodlné tenisky New Balance
V 20. století se William J. Riley snažil pomoct lidem se zdravotními potížemi s chodidly. Postupně se zdravotní obuv čím dál více začala podobat ke sportovní a vznikly tenisky New Balance. Aktuálně jejich popularita sice poklesla, přesto rozhodně stojí za zmínku.
Sneaker chic (New Balance)... I love the idea of cute outfits to wear with my new tennis shoes. I have maroon ones and black ones: