Jak na objemné řasy? Aneb recenze řasenky Air Volume Mega Mascara od L‘Oréal Paris

Nová řasenka Air Volume Mega Mascara od L‘Oréal Paris slibuje odfouknutí pravidel objemu řas, jinými slovy má poskytnout maximum objemu s minimálním zatížením. Tak co, myslíš, že to je pravda…? 😊

Je unikátní také svým inovativním obalem, který udržuje vzdušnou texturu bez vysychání.

Kartáček řasenky je poměrně velký a je s dvojitými jemnými štětinkami. Musím říct, že s kartáčkem se mi pracuje velmi dobře. Avšak mám trošku výtku ke konzistenci, která má být naopak revoluční kvůli své nadýchanosti. Konzistence je mokřejší, a když jsem nanesla více vrstev, tak se mi začaly slepovat řasy. Nicméně, pokud máš ráda spíše přirozenější vzhled, tak přesně ten ti zajistí naprosto ukázkově! 😊 Problém zkrátka nastává až v momentu vrstvení, kdy nestačí dřívější vrstvy zaschnout. Řasenka se nedrolí a vydrží cely den. Zároveň se dobře odličuje. Dočista to nejméně důležité, ale musím to zmínit, a to že vzhled tuby je opravdu dechberoucí. Má však nevýhodu v tom, že hrdlo je širší a občas je náplně na kartáčku drobet více. Abych to shrnula, řasenka krásně obalí i tu nejmenší řasu, obtáhne řasy po celé délce a perfektně je rozčeše, čímž vytvoří velmi přirozený a půvabný efekt. Cena řasenky je cca 250 Kč.

 

Tento Bluetooth reproduktor CONNECT IT Boom Box BS500RG Rose-Gold stojí zhruba 300 Kč a hraje vzhledem k ceně opravdu skvěle!

Sponzorováno.