Jak na krásné rty? Zkus novinky od Maybelline

Toužíš po krásných rtech? Mám nápad, zkus nové lesky od Maybelline. Já myslím, že jejich efekt je opravdu dech beroucí, co myslíš Ty? Budu ráda za Tvůj názor a nabízím ti svůj v následující recenzi. 

 

Maybelline představilo nové lesky Lifter Gloss s kyselinou hyaluronovou, kterou na rtech rozhodně cítím, příjemně rty prokrvuje. Výdrž je na lesk obdivuhodná, a to samé pigmentace! Podívej se na odstín Petal, to je až k nevíře. Lesky mají výrazný mokrý efekt, který přímo tahá oči. Asi jde cítit, jak jsem z této novinky zkrátka nadšená! 😊 Cena je od 210 Kč.

 

Maybelline SuperStay Ink Crayon rtěnky v tužce neboli „pastelky“ dodávají rtům matný vzhled. Musím říct, že už jen balení mě nadchlo, rtěnka je totiž vysunovací a z druhé strany je zabudované strouhátko. Textura rtěnky je extrémně lehká, přitom však dobře pigmentovaná. Rty nejsou vysušené, naopak mám pocit, jako by na nich byl balzám. Je to krémová rtěnka, která má luxusní výdrž. No, chápeš to? Tu prostě musíš mít. Nové odstíny jsou velmi povedené, nejsou to žádné výstřední barvy, takže je velká pravděpodobnost, že si je zamiluje většina z nás. Cena je cca 200 Kč.

 

S řasenkou Maybelline Lash Sensational se mi pracovalo hůře a řasy mám poněkud slepenější. Mám pocit, že na fotce na konci článku to nejde až tak vidět, ale můžu říct, že mi tak nezvýraznila menší řasy. Za mě je průměrná. Řasenka je nově k dostání i v hnědé barvě, což mám velice ráda! Cena je cca 260 Kč.

Řasenka a odstíny rtěnek v tužce.