Jak mít dlouhé vlasy?

Dnes mám pro Tebe recenzi na termo ochranu a žehličku na vlasy. Ano, také správná žehlička a termo ochrana může pomoci k dlouhým vlasům. Samozřejmě je to lepší bez používání žehličky, ale pokud se bez rovných vlasů také neobejdeš, mám pro Tebe tip.

 

Občas dostávám dotazy, zde mám příčesky, nemám a mé vlasy jsou důkazem toho, že i drogerkové produkty včetně barev jsou kvalitní. Věřím, že teď pár lidí musí nevěřícně kroutit hlavou, protože občas jsem slyšela, že na tyto produkty doplatím. Je tomu už však 10 let a já si troufám říct, že vlasy mám v dobrém stavu. 😊 A co jsem vyzkoušela tentokrát? L’Oréal Paris Elseve Dream Long Sleek bezoplachovou péči vhodnou k termo ochraně přesd žehlením vlasů.

Tato bezoplachová péče překrásně voní, je to sice maličkost, ale dokáže mi zpříjemnit aplikaci. Vlasy zbytečně nemastí, po zaschnutí jsou hebčí. Co musím však podotknout, rychlejší a efektivnější aplikace by byla ve spreji. Mám zkrátka pocit, že sprej se lépe po vlasech rozprostře, ale to zmiňuji vždy u jakékoliv bezoplachové péče, je to má osobní preference. Tuto péči tedy spíše využívám na konečky. Pokud máš konečky velmi suché a potřebuješ více olejíčku na jednom místě, tak tento můžeš aplikovat opakovaně, a přesto se do vlasů vsaje. A to neumí každá bezoplachová péče, některá zkrátka vlasy jen zamastí a nevyživí! Cena je 149 Kč například na Notino.cz.

Možná si říkáš, kterou žehličku na vlasy používám, když tu mluvím o termo ochraně. Aktuálně používám Philips MoistureProtect HP8374/00. Musím říct, že jsem mega spokojená. Destičky žehličky na vlasy netlačí, jsou pružné a hlídají tedy tlak. Zároveň jde s ní snadno vytvořit styling vln, vlasy v záhybech ladně kloužou. Také sama přizpůsobuje teplotu dle typu vlasů a nahřívá se během 15 sekund. Když si dám žehličku k uchu, slyším iontovou technologií, která zabraňuje vytváření statické energie. Umí teda toho mnohem více, ale upřímně si teď trošku připadám jak v teleshoppingu :D, tak už končím. Plno informací najdeš přímo kdekoliv v obchodu! 😊 Nicméně jsem spokojená a ten vývoj žehliček se určitě již posunul. Měla jsem předtím žehličku starou asi 3-4 roky a cítím znatelný rozdíl.

Ještě musím dodat, že vlasy jsou po vyžehlení znatelně lesklejší! Potvrzuje to i má mamka a najdeš spoustu recenzí na internetu, které tvrdí to stejné. Je to opravdu milé překvapení, se kterým jsem ani nepočítala.

(Značka L’Oréal Paris mi poskytla tyto produkty.)