Hrubé chyby, které děláš při péči o vlasy nejspíše i ty

Uvažuješ, co spočívá za tvými ne úplně dokonalými vlasy? Nemusí se jednat hned o geny, možná si za jejich stav můžeš sama.. Je na čase si přečíst velmi časté a zároveň neodpustitelné zlozvyky.  

Stáhnutí gumičky z vlasů

Která z nás to nedělá? Gumičku z vlasů prostě stáhneme a nic více neřešíme. Tímto zlozvykem vlasům sice rychlým způsobem dáme volnost, ale také oslabení a narušení struktury. Gumičku příště raději pomalu odmotej.

These braids are so gorgeous, and I'm in love with the silver hair color. Although I would never have the guts to do my hair like this I can see why she dyed it this way, its gorgeous! I also am loving the open back top, so tumblr and summer-y -Xoxo, Ari:

 

Nanášení kondicionéru ke kořínkům

Pokud naneseš kondicionér až kořínkům, tak se z čerstvě umytých vlasů moc dlouho radovat nebudeš, aneb daleko rychleji se stanou mastné.

mytí vlasů

Zbrklé rozčesávání

Správné rozčesání je klíčové, rozhodně by tedy vždy mělo být prováděno od kořínků ke konečkům. Jestliže začneš od kořínků, malé uzlíky se ještě více zauzlují, vlasy se budou zbytečně natahovat a nakonec i lámat a vypadávat.

beauty, blogger, and brush image

 

Věnovaná příliš malá pozornost mokrým vlasům

Vlasy jsou obecně nejzranitelnější mokré, proto je nutné se vyhnout rozčesávání úplně mokrých vlasů, drhnutí při mytí a kroucení vlasů po sprše.

mokré vlasy