HOT novinky od Maybelline!

Novinky od Maybelline mě potěšily, být Tebou tak si je nenechám ujít také!

 

Fit Me Matte + Poreless make-up

Jeden z nejoblíbenějších make-upů od Maybelline New York nyní přichází ve třech nových, světlých odstínech. Obsahuje mikro pudrové částice, které absorbují lesk a zmenšují viditelnost pórů pro přirozený vzhled pleti bez efektu masky. Je vhodný pro normální a mastnou pleť a svůj odstín si nyní vyberou i bledulky. Já k testování dostala odstíny 100 a 102. Odstín 100 je extrémně světlý, nicméně i tak ho skvěle využiji na zimu. Odstín 102 má žlutější podtón a je o něco tmavší, přesto si však myslím, že většina z nás ho vytáhne také až na zimu. Aktuálně míchám staré odstíny 115 a 130, kdy mi vzniká padnoucí barvička. Makeup má středně krycí schopnost a výsledný efekt je přirozený. Pleť přepudruji akorát ráno, přes den to již není potřeba. Na obličeji se začne ztrácet zhruba po 7 hodinách, není to tedy žádný dlouhotrvající produkt. Celkově makeup hodnotím lehce nadprůměrně, můžeš ho zakoupit například na Notino.cz za 134 Kč. Mimochodem na Notino mají aktuálně obrovské slevy díky Summer Black Friday!

 

Super Stay Matte Ink Unnude

Nová kolekce matných rtěnek s originálním aplikátorem ve tvaru kapky přináší pět neotřelých, vysoce pigmentovaných nude odstínů. Na rtech jsou trošku cítit, ale ne tím způsobem že by způsobovaly vysušení. Všechny odstíny kryjí velmi dobře. Jediné mínus je za menší lepivost. A nakonec se vrátím k tomu nejpodstatnějšímu, a to k zmiňované výdrží. Rtěnky skutečně snesou toho strašně moc – jsou jako dělané na příležitosti, kde bude hodně občerstvení, a přesto bys sis chtěla dovolit výraznou rtěnku. V tomto případě se nic nestane, když rtěnku necháš doma. Cena 199 Kč.

 

Dream Matte Blush

Matná, krémová tvářenka od Maybelline nabízí jemnou pěnovou texturu, která zajistí snadnou aplikaci, a dokonalé matné odstíny dodají pleti přirozenou a zdravou barvu. Dodnes jsem nevyhledávala pudrové tvářenky a dělala jsem chybu. Tato tvářenka se tak jednoduše roztírá, a navíc tváře vypadají prostě tak nějak lépe. Výdrž je dokonce lepší jak u klasické pudrovky. Za mě palec nahoru. Cena 149 Kč.

 

Volum‘ Express The Colossal Big Shot Daring Black řasenka

Objemová řasenka s novým vylepšeným složením obsahuje speciální 3D pigmenty pro intenzivní, výraznou černou barvu. Klasický Big Shot kartáček perfektně oddělí jednotlivé řasy a dodá jim výrazný objem od kořínků až ke konečkům. Opravdu se jedná o skvělou řasenku, řasy nejsou viditelně slepené! Co mě akorát mrzí je to, že se mi obtiskuje na víčka. Pokud hledáš nějakou novou řasenku, s klidem Ti mohu doporučit tuto. Cena je 199 Kč.

 

Color Sensational Vivid Hot Lacquer

Nový lesk na rty v sobě spojuje syté odstíny a intenzivní lesk pro neodolatelný výsledek. K dostání je ve čtyřech barevných odstínech, a ty které mám kryjí perfektně. Díky praktickému aplikátoru je jeho aplikace precizní a zároveň snadná. Lesk je na rtech příjemný a nerozmazává se. Výdrž je na lesk celkem slušná, je pravda, že má celkem hutnou konzistenci, která zkrátka drží. Je to příjemná změna, matný efekt na rtech je sice stále trendy, ale lesklé rty jsou tak nějak více k „nakousnutí“. Cena je 199 Kč.

 

Master Drama Lightliner

Automatická tužka v trendy fialové, růžové, zlaté nebo bronzové variantě okamžitě rozjasní a opticky zvětší pohled. Hodí se na vnitřní vodní linku, pod oko, do koutků nebo k vytvoření originálních kreseb na obličeji. Já mám zlatou variantu, která má jemnou pigmentaci. Výdrž je dobrá. Je to spíše takový detail v líčení, který využívám spíše příležitostně. Cena je 169 Kč.

 

Balíček od Maybelline mi tentokrát přišel v sobotu, a to perfektně zabalený. Přišla mi velká krabice, kde byl schovaný černý balonek nafouknutý heliem. Měli jste vidět mou radost při otevírání! 😀

Značka Maybelline mi poskytla tyto produkty. #sponsored