HOT! Nová dekorativní kosmetika od Maybelline

Chtěla bys být ještě krásnější? Mrkni na novinky od Maybelline. 😊

.

Maybelline Brow Fast Sculpt gelová řasenka na obočí

Asi před 4 lety jsem si nechala semipermanentně vytetovat obočí a stále ho mám v dobré formě, i když průměrně mizí do 1 roku. 😀 To je i důvod, proč jsem si nejvíce oblíbila tento gel pouze v čirém provedením. Vyrábí se také světlá a tmavá varianta hnědého odstínu.

Mám moc ráda trend laminace obočí, pokud jsi na tom stejně, tak jsi možná zaslechla radu ohledně používání glycerinového mýdla. Stačí vlastně pouze mýdlo, voda a kartáček na obočí, čehož výsledkem je celodenní načesání obočí nahoru. Musím však říct, že to není úplně ono, aplikace je zdlouhavá a někdy obočí bylo takové tuhé. 😀 Nicméně, když produkty z drogérie neměly požadovaný efekt, tak mi nic jiného nezbylo.

Musíš cítit, jak jsem byla zoufalá z různých produktů na obočí, když jsem začala používat dokonce mýdlo. Z tohoto důvodu jsem i k tomuto gelu byla skeptická, ale světe div se, obočí nádherně drží vyčesané po celý den! Prosím, netrap se i ty s mýdlem a zkus tento produkt. 😊 Cena Maybelline Brow Fast Sculpt je 150 Kč.

 

Maybelline Affinitone hydratační makeup

Tento makeup je stálicí na trhu, nyní má však nové odstíny. To je pro mě překvapující, protože už tak Affinitone má mnoho odstínů. Je to důkaz toho, že je zkrátka opravdu velmi oblíbený. Konzistence je tekutá a pomalu zasychá. Krycí schopnost je střední a já osobně musím ještě použít trochu korektoru. Jde však dobře vrstvit. Makeup je lehoučký, pokožku neucpává a hydratuje ji. Mám mastnější pleť, a tak se začnu brzo lesknout. Přesto výběr odstínů a splynutí s pletí je takové plus, že mi to ani nevadí. Zkrátka pokud si tento makeup nikdy nezkusila, tak bys to měla změnit. Cena je zhruba 200 Kč.

 

Maybelline Hyper Easy oční linky v peru

Wow, linka má výrazně sytou černou barvu, drží a aplikace je díky hrotu opravdu snadná. Chtěla bych toho napsat více, ale myslím, že tohle vlastně mluví úplně za vše a není třeba. 😊 Cena 200 Kč.

 

Maybelline Color Strike oční stíny v tužce

Vzhledem k tomu, že jsem světlý typ, tak ráda nosím jemnější oční linky, které lze právě vytvořit ze stínů. Takže tyto stíny v houbičce jsou pro mě ideální volbou. Jsou dobře pigmentované, skvělé na cesty a na rychlé i efektivní líčení. Koukni dolů na fotku, zda se ti taky líbí jemná oční linka ze stínů, pokud ano, doporučuji ti tento produkt. Cena cca 170 Kč.

 

Odstín 50 očních stínu v tužce. A také mám na obočí čirý gel.

 

Maybelline Hydra Extreme matná hydratační rtěnka

Ačkoliv mám ráda dlouhotrvající rtěnky, tak ani klasických rtěnek se nikdy nezřeknu. Jsou zkrátka na rtech příjemnější a občas je tohle pro mě důležitější než super výdrž. U těchto rtěnek určitě neuděláš chybu, jsou to klasické krémovky, které jsou dobře pigmentované a výdrž je taková, jaká se u nich čeká. Teď tato rtěnka stojí 73 Kč na Notino.cz.

 

.

Předešlou kosmetiku můžeš darovat někomu blízkému k Vánocům a poskládat ji do krabičky. Podle mě to vypadá moc pěkně.

.

Maybelline mi zaslalo nejen kosmetické produkty, ale také bíle tenisky a ozdoby na ně. Tak jako jsem mohla ozdobit svůj obličej, tak jsem mohla i botky. Hned jsem se toho chytla a ozdobila si také roušky třpytkami, které drží jak přibyté díky lepidlu, co je na fotce! 😊

Sponzorováno