Fotonávod – plesové líčení s novinkami od Dermacol (plus recenze)

Plesová sezona je v plném proudu a ty nevíš, jak se nalíčit? Zkus mé jednoduché a zároveň efektní líčení s kosmetikou Dermacol.

Když jsem začínala před 10 lety blogovat, tak jsem moc ráda na svůj blog dávala různé fotonávody. Mám v oblibě se líčit, a tak jsem si řekla, proč si to po takové době nezopakovat? Dej mi určitě do komentářů vědět, jak se ti tento koncept článku líbí! 🙂

plesové líčení návod

plesové líčení návod

  1. Na tvář teď velmi ráda používám Dermacol 24h control. Je to nejlepší makeup, který jsem kdy měla. Výdrž je opravdu extrémní a pleť přitom není ani trošku vysušená. Odstíny jsou velmi povedené a krycí schopnost tak akorát. Makeup má hutnější konzistenci, ale roztírá se poměrně dobře. Na kruhy pod očima jsem aplikovala tekutý korektor Perfect Me, který má na korektor nižší krycí schopnost.
  2. Do očního záhybu jsem použila stín z nové paletky matt and pearl no. 1. Paletka je moc povedená. Stíny se snadno roztírají a jsou velmi dobře pigmentované. V perleťových odstínech je perleť opravdu výrazná, což je super. Někdo tento efekt nevyhledává, já ho mám ovšem moc ráda. Paletka stojí 300 Kč, ale rozhodně bych si ji koupila i kdyby byla dražší.
  3. Na celé pohyblivé víčko jsem nanesla metalickou tekutou linku, která bude skvěle sloužit jako podklad pro třpytivý stín. Linky jsou dokonalé, mají super aplikátor, výdrž je neskutečná a pigmentace veeelmi dobrá. Dělají se ještě ve stříbrné a bronzové barvě.
  4. Na metalickou linku jsem nanesla třpytivý stín, který jako jediný není od značky Dermacol.
  5. Těsně nad pohyblivé víčko jsem nanesla opět stín z paletky matt and pearl no. 1 a důkladně rozetřela. Stejný stín jsem nanesla i pod oči.
  6. Protože se jedná o večerní líčení, tak jsem look dokončila umělými řasami z AliExpress. Umělé a přírodní řasy jsem spojila řasenkou Black Swan. Řasenku využívám i běžně a dokáže řasy opravdu dokonale rozdělit i prodloužit. Doporučuji se na ni kouknout třeba na Notino.cz, kde stojí 197 Kč.

Použila jsem:

Teď když to čtu tak zpětně, tak já pochválila vše, co se dalo. Nicméně je to tak, Dermacol přivedl na trh velmi zajímavé novinky. 😊