Další recenze třech exkluzivních novinek od Rimmel London!

Ahojte holky! Dnes mám pro vás nachystanou další recenzi novinek od Rimmel London. Než se pro ně vydáte do drogerky, přečtete si můj upřímný názor.  

nepojmenovany-5

Rimmel London Royal Blush – 002 Majestic Pink

nepojmenovany-11

Tvářenky Royal Blush jsou založeny na technologii cream to powder – v balení jsou krémové po nanesení “zpudrovatí”.  K dostání jsou ve 4 odstínech: Peach Jewel (pouze ve vybraných prodejnách Teta), Majestic Pink, Coral Queen a Regal Rose. Já osobně mám výrazný odstín Majestic Pink, který je středně pigmentovaný. Tvářenka se nanáší a roztírá snadno a to dokonce i prstem, nedělá fleky. Má neutrální vůni a její výdrž je slušná. Jde o velmi povedenou krémovou tvářenku, mohu jen doporučit. Cena 169 Kč.

 

The Only 1 Matte – Trendsetter, Mauve Over!, Take The Stage

nepojmenovany-2

Další povedené rtěnky od Rimmel London. Rty jsou po aplikaci hydratované, zároveň však i matné (až na odstín Také The Stage, který není až tak zřetelně matný). Díky silikonu mají dlouhotrvající barvu a jsou velmi dobře pigmentované. Rty se ostrou hranou hůře natírají, to je však jediné negativum, které se mi podařilo najít. Cena 169 Kč.

 

Sculpting palette – 002 Coral Glow

nepojmenovany-2

Konturovací trio bylo vytvořeno ve spolupráci s Kate Moss. Je k dostání ve třech verzích: Golden Sands, Coral Glow a Golden Bronze. Já vlastním odstín Coral Glow, který obsahuje rozjasňovač do zlatova a tvářenku do meruňkového odstínu. Bronzer má v sobě překvapivě perleť, a to bych mu vytkla. Tvářenka i zmiňovaný bronzer se chlubí slušnou pigmentaci a parádní konzistenci, která se krásně roztírá do ztracena. Zklamal mě však rozjasňovač, od kterého požaduji daleko větší pigmentaci. Cena paletky je 199 Kč.

Zaujaly tě tyto novinky?