Buď krásná s novou tělovou kosmetikou od Dermacolu!

Ráda pečuješ o své tělo? Potom bys měla vědět o tom, že Dermacol vyrazil na trh s novinkami, které se o Tvou pokožku jistě postarají.

 

Dermacol Almond oil nourishing body milk – vyživující tělové mléko

Konzistence krémů je tak akorát, přesto se snadno roztírají, a hlavně se rychle vstřebávají. Na obalu je viditelně označeno číslo, které značí, kolik procent másla Karité/mandlového oleje/Urey produkt obsahuje. Urea voní svěže, prostě jako typický krém a ty Karité naprosto krásně, třetí po mandlích a mléku. Dermacol krémy dostatečně hydratují, mají super konzistenci a pěkně voní, co více si přát? Cena je 139 Kč.

 

Karité regenerating body cream – regenerační tělový krém

Pokud Tě trápí velmi suchá pokožka, pak pro Tebe bude pravý kyblík plný tělového krému, který obsahuje 15 % másla Karité. Já osobně na suchou pokožkou trpím a musím uznat, že dokonale zklidňuje a poskytuje úlevu. Dokonce má antioxidační vlastnosti, díky kterým se zpomaluje proces stárnutí kůže. Jo a okamžitě se vstřebává, což je překvapující u takto hutného krému. Moc doporučuji, tento produkt si zamilujete už jen díky dokonalé vůni. Cena 149 Kč za 300 ml.

 

Proč se mazat tělovým krémem?

Ať je léto, nebo zima naše pokožka se neustále vysušuje. Vysušuje ji i neustále sprchování v chlorované vodě. V létě je pokožka namáhána sluníčkem a je třeba ji dodat potřebné živiny. Především opálená pokožka je sušší než pokožka neopálená. Mléko tvoří ochranou vrstvu a brání tak negativním vlivům. Další důvod, proč je třeba mléka používat je ten, že pokožku budeme mít déle mladší a hebčí! Ne každému se chce tělovým mlékem mazat, stačí však najít pouze to, které Ti bude vyhovovat a jeho aplikace bude rychlovka. Dále hledej to, které rychle zasychá a krásně voní!

 

Aqua beauty moisturizing cream – hydratační krém a Aqua beauty 3v1 face cleasing gel – mycí gel na obličej s mořskými řasami

Z řady Aqua beauty jsem již zkoušela hydratační gel/krém, který jsem používala celou zimu. Měl lehoučkou konzistenci, a přesto si dokázal poradit i s velmi suchou pletí! Byla jsem moc spokojená a nebyla jsem jediná, kdo si ho v rodině oblíbil. I proto mluvím už v minulém čase, protože zkrátka už došel. O to jsem více ráda, že mi dorazil nový, který je stejně skvělý. Tentokrát se však jedná čistě o krém, minule jsou zkoušela krém s gelovou konzistenci. Mohu pouze doporučit, za cenu 139 Kč na Notino.cz může být Tvůj.

Miluji mycí gely, něčím jiným se zásadně neodličuji. Netahám si pleť tamponkem do stran a nemusím neustále přejíždět, protože tento mycí gel odlíčení zvládne za pár vteřin. Má jemnou gelovou texturu, která mi vyhovuje. Obsahuje mořskou řasu, panthenol a extrakt z okurky, který pleť osvěží a zvláční zároveň. Gel má velmi příjemnou vůni a rozhodně nevysušuje. Aqua beauty 3v1 face cleasing gel seženeš již za 89 Kč.

 

Značka Dermacol mi poskytla tyto produkty. #sponsored