AVON setkání s Darou Rolins, Pavlem Caltou a dalšími! #fandimezenam

 

Hezký čtvrtek,

dnes jsem si pro Tebe připravila střípek z mého života. Je tomu totiž docela nedávno, kdy jsem se zúčastnila akce od Avonu. Hlavní hvězdou večera byla Dara Rolins a Pavel Calta, který dokonce i vystoupil. Na akci se ovšem objevilo i mnoho dalších známých tváří, youtuberky, které dosáhly obrovské oblíbenosti, Sharlota, Natálie Kotková a přítomný byl i výborný vizážista Pavel Bauer.

Akce byla v nádherných prostorech fotografického ateliéru LOFT BUB-NY. Občerstvení se mi moc líbilo, neboť to bylo úplně něco jiného, než s čím jsem se na akcích doposud setkala. Zahrnovalo hamburgy, párky v rohlíku, pečené brambory, tortillky, popcorn, cukrovou vatu a tak dále… Přesně to, co mám nejraději. Konec konců, kdo by neměl?

Hlavním tématem byl projekt #fandimezenam, do kterého se můžeš zapojit i Ty! Ukaž světu ženu, která je Tvou inspirací. Do 8.3. přidej na Instagram nebo Facebook příspěvek s hastagem #fandimezenam. Já tomuto hastagu dala tvář mé mamči.

 

Fotka vlevo: Jakmile jsem viděla tento úžasný koutek, kde bylo možno nechat se nalíčit, bylo mi jasné, že u něj prostě fotku musím mít! Krása. V této místnosti byly také vystavené veškeré Avon novinky.

 

Fanděte také!

 

S krásnou a milou Darou Rolins.

 

 

Sharlota a Pavel Calta.

 

<3!

 

 

 

Pavel Bauer.

 

Nové rtěnky, o kterých brzo sepíšu recenzi. Na akci jsem dokonce s touto novinkou vyrazila na svých rtech. Na sobě jsem měla odstín NUDE ATTITUDE, který je dost světlý a připomíná korektor. Já mám však přirozeně tmavé rty, takže na mně nevypadá až tak bledě.