Analýza pleti přes selfie, zvládneš to i Ty!

Díky L’Oréal Paris máš možnost udělat si přes svůj mobil selfie a využít webovou stránku http://bit.ly/LP-skin-genius-cz, která ti udělá analýzu pleti. Je to snadné a výsledné informace odpovídají realitě. Na můj typ pleti mi byly na základě této rychlé analýzy doporučené produkty, které používám a testuji už 2 měsíce, takže se za ně můžu zaručit.

 

Tady je shrnutý krátce popis mé analýzy. Stačí naskenovat QR kód a můžeš si to vyzkoušet také.

.

.

L’Oréal Paris Hydra Genius hydratační pleťová péče pro normální až smíšenou pleť

Zkouším už 2 měsíce tento krém vodní-gelové konzistence. Je velmi lehoučký, rychle se vstřebává, avšak i přesto pleť zanechává výrazně hydratovanou a hebkou. Konečně mám hydratovanou pleť bez těžkého krému! Tím, že se vstřebává do půl minuty, tak je vhodný pod make-up.

Ačkoliv krém není přímo určený na pupínky, tak pleť se mi uklidnila a už po týdnu byla hebčí. Co více si přát, toto jsem potřebovala. 😊

Obsahuje extrakt z aloe vera a kyselinu hyaluronovou, takže pleť má nejen hydratovat, ale také zpevnit. Je určený pro normální až smíšenou pleť. Na Notino.cz jsou celkem tři varianty rozdělené dle typu pleti, takže pokud nemáš normální až smíšenou pleť jako já, tak i přesto si můžeš krém zakoupit.

Cena L’Oréal Paris Hydra Genius je cca 300 Kč.

 

.

.

L’Oréal Paris Revitalift Filler sérum proti vráskám s kyselinou hyaluronovou

V USA se jedná o nejprodávanější sérum v drogerii, nedivím se. Olej pleť hladí a poměrně rychle se vstřebává (asi do 1-2 minut).

Stačí opravdu kapička, která se krásně po obličeji rozetře. Vydrží podle mě několik měsíců. Koukni na mou fotku, kolik oleje tam stále je, a to jsem ho pečlivě každý den 2 měsíce používala.

Musím říct, že ačkoliv mám na čele pidi vrásky, tak i malinké pupínky. Říkala jsem si, že toto pleti snad nemůžu udělat, respektive to, že začnu používat olej, který může pleť ucpat, a tudíž zhoršit akné. Mé obavy byly zbytečné, ani jedno se nestalo. Co se týče vrásek, je podle mě brzo, abych to posoudila, ale zdá se mi, že efekt tam nějaký již je.

Cena L’Oréal Paris Revitalift Filler je cca 330 Kč.

.

.

L’Oréal Paris Precious Flowers odličovací mléko pro suchou až citlivou pleť

Mám pocit, že toto odličovací mléko mou pleť hladí. Je totiž po něm jemná, vláčná, přesto však také dobře a rychle odlíčená. Někdy se odličuji s kontaktními čočkami, i když by se to dělat nemělo… nicméně toto mléko mé oči nedráždí. Bonusem je praktické balení s pumpičkou.

Nepoužívám poté už micelární vodu, o které bylo řečeno už mnoho špatného všude na diskuzích apod. Osobně nevím, co si mám myslet, neboť mi micelární voda pleť nikdy nezhoršila. Je ovšem pravdou, že tak vláčnou, jak po tomto mléku, jsem ji neměla.

Cena L’Oréal Paris Precious Flowers za 400ml je 224 Kč.

 

Sponzorováno.