6 největších trendů na jaro 2019

Konečně nám počasí umožní nosit cokoliv jiného než jen pořádně teplého. Poznej 6 největších jarních trendů a pojď všem ukázat, jak rozumíš módě.

 

Zelenkavá, neonově zelená a béžová

Mezi barvami bude vládnout zelenkavá, neonově zelená a béžová ve všech možných odstínech! Béžová vypadá velmi elegantně a luxusně. Se zelenkavou naopak překvapíš okolí, není to typická barva, kterou lze vidět denně. Plno kousků ve zmíněných barvách najdeš například na stránce Spartoo.cz.

Batika

Kdo si aspoň jednou v dětství vyráběl batikované triko? A koho by napadlo, že tento výtvor bude jednou v módě? Módní batiku lze kombinovat s roztrhaným denimem či kůži.

 

Vycpané ramena

Osmdesátky slaví svůj velký návrat a s tím přichází automaticky i trend vycpaných ramen. Tento trend je vhodné nosit s úzkými kalhoty s vysokým pasem.

 

Třásně

Zrovna nedávno jsem si říkala, jestli ještě někdy využijí svou kabelku s třásněmi. A využiju rovnou letos, protože módu posedlo třásňové šílenství. Nosit se budou na šatech, sukních, bundách i na náušnicích.

 

Cyklistické šortky

Na krátké denimové šortky tentokrát zapomeň a zaměř se na ty, které sahají minimálně do poloviny stehen. Trend odpovídá především na Kim Kardashian, která začala nosit kraťasy podobné k těm cyklistickým.

 

Zvířecí motiv

Zvířecí motiv je trendy už druhý rok, takže je dost možné, že jsi nějaký ten kousek už ulovila minulou sezonu. U návrhářů je nejoblíbenější leopardí vzor, ale pokud na tebe působí příliš vyzývavě, mám pro tebe alternativy. Trendy je totiž i zebří a hadí vzor. Osobně se mi moc líbí doplňky se zvířecím motivem, které dodají outfitu luxusní vzhled.

 

Déle jsem trendy nesledovala, nicméně v obchodě mě na tolik zaujal nádech osmdesátek, že jsem se o nich dokonce rozhodla napsat článek. Trendy se mi moc líbí až tedy na vycpané ramena, z těch mám husí kůži. Je to kousek, který se nosil v mírnější verzi, když jsem chodila na základní školu, takže mi to asi připomíná špatné časy nebo co. Za trend třasní jsem ráda, protože jsem si zhruba před 3 lety koupila kabelku a ani jednou jsem ji neměla – nastal čas na provětrání! Cyklistické šortky mi připomínají ex trend legín akorát v kratší verzi. Co říkáš na nové trendy ty?

 

Zdroj obrázků: Pinterest.com