Vděčná i věčná červená manikúra – 5 rudých laků, které stojí za vyzkoušení!

Každou sezónu se nosí úplně něco jiného, jedno je ale jisté, červená je klasika, kterou nebudeme nikdy moc obviňovat z toho, že už se nenosí.

Najít ideální červený lak je mnohokrát běh na dlouhou trať. Může se stát, že červená je příliš světlá, do oranžova.., nebo hůře lak dobře nekryje a se rychle odlupuje. Proto přináším seznam následující laků, s kterými nelze šlápnout vedle.

OPI Coca-Cola lak na nehty

OPI Coca-Cola – za cenu 290 Kč k dostání v eshopu Notino.cz

Značka OPI je legendární. Laky mají perfektní štětečky, poměrně rychle zasýchají a dobře kryjí už v první vrstvě. Jedinou slabinou je průměrná výdrž laku, při této značce bych očekávala vyšší.

 

Dior Vernis lak na nehty

Dior Vernis Rouge 999 – za cenu 599 Kč Kč k dostání v eshopu Notino.cz

Přepychový flakonek, ve kterém se skrývá dlouhotrvající červená barvička. Menší nedostatek je samozřejmě cena, ovšem za tradiční značku a luxus je třeba si připlatit.

 

Rimmel 60 Seconds By Rita Ora lak na nehty

Rimmel 60 Seconds By Rita Ora Glaston Berry – za cenu 49 Kč Kč k dostání v eshopu Notino.cz

Levná varianta červeného laku, která ovšem dokáže předčít i luxusnější značky. Co od laku vyžaduješ? Rychle zasychání, kvalitní štěteček a krytí v první vrstvě? Tento lak tvé požadavky jednoznačně splní.

 

Chanel Le Vernis lak na nehty

Chanel Le Vernis 08 Pirate – za cenu 619 Kč Kč k dostání v eshopu Notino.cz

Která z nás by doma nechtěla Chanel? Laky Chanel mají propracované balení, hrdlo lahvičky je postupně zúženo, aby barvy na štětečku nebylo přebytek. Lak má v lahvičce oblíbenou kuličku, která zajištuje promíchání laku.

 

Max Factor Max Effect lak na nehty

Max Factor Max Effect Red Carpet Glam – za cenu 119 Kč Kč k dostání v eshopu Notino.cz

Dražší drogérkový lak, který ovšem lakuje naprosto úžasně. Jeho nespornou výhodou je rychle schnutí a lehce nadprůměrná výdrž, která se pohybuje okolo 4 dnů.

 

Zdroj obrázků: Notino.cz