5 exkluzivních dlouhotrvajících novinek od Dermacol!

Jestli mě sleduješ už déle, tak jistě víš, že v mém kosmetickém kufříku se ohřeje jen dlouhotrvající kosmetika. Tudíž novinky od Dermacolu jsou vlastně mou skutečnou parketou! Pojď se na ně podívat blíže a nenech si ujít nové hvězdy drogerie.

nepojmenovany-5

Dermacol 16H Lip Colour dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty

Nepojmenovaný 2

Nepojmenovaný 9

Zleva: odstín 10, odstín 12, odstín 11 s podkladem (na miniatuře bez barevného podkladu)

Co slibuje?

 • Výdrž na rtech 16 hodin
 • Nádhernou intenzivní barvu vytvářející dokonalý vzhled rtů po celý den nošení
 • Dodání svůdného lesku a plnosti

 

Co dodržela?

Je to asi něco málo přes rok, kdy jsem si pořídila svou první dlouhotrvající rtěnku a byla to právě tato od Dermacol. Když jsem ji poprvé vyzkoušela, byla jsem skutečně velmi příjemně překvapená z její výdrže. Od té doby jsem se stala docela rozmazlenou a prakticky nenosím nic jiného než dlouhotrvající barvy na rty. Vyzkoušela jsem jich opravdu hodně, ale žádná neměla nikdy takovou výdrž jako Dermacol. Bylo mi líto, že něco tak úžasného se nevyrábí ve více odstínech, čas však uběhl a na světě jsou 3 velmi povedené odstíny. Jedná se o tmavě hnědou, světle červenou a třpytivě růžovou. Pigmentace hnědého a červeného odstínu je výborná, růžový odstín se spíše podobá lesku a příliš nekryje. Barva na rtech se neobtiskuje a výdrží opravdu 16 hodin. Osobně ji na rtech necítím, nejsem však na tohle moc citlivá a jsem opravdu každodenní nositelka dlouhotrvajících rtěnek, takže je to možná i o zvyku. Ve zkratce řečeno, miluji tyto rtěnky a moc bych si přála, aby se začal vyrábět i nějaký nude odstín. Rtěnky včetně nových odstínů lze zakoupit za 179 Kč na Notino.cz.

nepojmenovany-5

Dermacol True Color Lipliner dřevěná tužka na rty

Nepojmenovaný 5

Co slibuje?

 • Vysoký stupeň krytí
 • Krémovou a dlouhotrvající texturu
 • Snadné a přesné vykreslení rtů
 • Vysokou odolnost i v extrémně vysokých teplotách, max. 50 °C

 

Co dodržela?

Mezi novinkami se objevily i konturky ve čtyřech odstínech, já vlastním povedený malinový (2) a červený (1). Konturky mají dle mého názoru středně krycí schopnost, k opravdu velkému krytí je třeba párkrát přejet. S krémovou a dlouhotrvající texturu souhlasím, a právě proto je moc ráda využívám jako matnou rtěnku. Cena 99 Kč.

nepojmenovany-5

Dermacol 12H True Color Eyeliner dřevěná tužka na oči

Nepojmenovaný 4

Co slibuje?

 • Vysoký stupeň krytí
 • Dlouhotrvající texturu, která vydrží až 12 hodin
 • Vysokou odolnost i v extrémně vysokých teplotách, max. 50 °C

 

Co dodržela?

Dále tu máme dřevěné tužky na oči v 8 odstínech. Tužky jsou rozhodně vysoce krycí, mají příjemnou texturu a jejich výdrž je také ukázková. Vlastně nemám co vytknout, mohu pouze doporučit. Cena je opět 99 Kč.

nepojmenovany-5

Dermacol 16H Matic Eyeliner automatická tužka na oči

Nepojmenovaný 6

Co slibuje?

 • Vysoký stupeň krytí
 • Snadné nanášení
 • Voděodolnou texturu
 • 16H bez rozmávání a vyblednutí
 • Dlouhotrvající texturu, která vydrží až 12 hodin
 • Vysokou odolnost i v extrémně vysokých teplotách, max. 40 °C

 

Co dodržela?

U těchto tužek se setkáš se skvělou pigmentací, příjemně měkkou tubou a exkluzivní výdrží. Drží i velmi dobře na vnitřním koutku oka. K dostání je modrá, bílá, hnědá a černá barva. Opět mi nezbývá nic jiného než doporoučení. Cena jedné automatické tužky je 129 Kč.

nepojmenovany-5

Dermacol Dlouhotrvající a intenzivní oční stín a linka 2v1

Nepojmenovaný 7

Co slibují?

Dlouhotrvající a intenzivní oční stín a linka 2v1 pro dokonalé kouřové líčení nebo pro přesně definovanou oční linku. Obsahuje vysoké množství pigmentů, které dodávají Vašim očím intenzivní a syté odstíny. Oční stíny a linka 2v1 se pohodlně nanášejí a zároveň se díky dlouhotrvající textuře nedrolí a neopadávají.

.

Co dodržely?

Téměř každý den nosím stíny a ke spodní lince tvořené hnědým stínem ráda přimíchávám i modrý či zelený. Mé oči jsou totiž zeleno-modré a takto nepatrně zvýrazňuji jejich barvu. A právě proto mě zaujala novinka očních linek a stínů v zelené a modré barvě. Odstínů je však mnohem více, jedná se o béžovou, zlatou, hnědou, nejtmavší, světlejší a nejsvětlejší modrou, zmiňovanou zelenou a černou. Tenhle článek je plný chvály a ani u této novinky tomu jinak nebude. Linky a stíny jsou krásně pigmentované, dobře se nanáší a výdrží celý den. Cena je 149 Kč.