4 tipy, jak docílit bezchybného podzimního looku

Podzim čím dál intenzivněji klepe na dveře a hlásí příchod nepopulárních chladných dnů, ovšem také spoustu nových módních možností – je nejvyšší čas je prozkoumat a zpříjemnit si toto ponuré období! Poznej 4 skvělé způsoby, jak docílit bezchybného podzimního looku, nepřestávej číst.

 

Tmavé odstíny rtěnek

Podzimní outfity se nejčastěji skládají z béžových tónů, a právě ty dokážou nejlépe doplnit vínové a borůvkové odstíny rtěnek. Jedná se o dva kontrastní protiklady, které si ovšem náramně a hlavně stylově sednou.

vinove-rty

kylie jenner, style, and makeup image

 

Vlnité vlasy

Nevím, zda je tomu tak pouze u mě, ale k podzimním outfitům se mi moc líbí vlnité vlasy. Evokují ve mně tu správnou podzimní náladu a já se cítím lépe.

jak-na-vlnite-vlasy

fashion, outfit, and style image

 

Klobouky

Klobouk nikdy nevyjde z módy, dotváří styl a je jako tečka za větou… Tak bych asi specifikovala, co cítím ke kloboukům. Možností kombinací je nespočet.., skvělou volbou je například kombinace s elegantním kabátkem, kožešinkou nebo také s křivákem, pokud se dodrží jistý minimalistický základ outfitu.

fashion, girl, and jeans image

fashion, style, and outfit image

 

Čepice beanies

Opět se zastavím u pokrývky hlavy, tentokrát avšak úplně odlišného stylu. Velkou předností těchto čepic je praktičnost, ale také bezkonkurenční stylovost. Čepice bez problému seženeš např. v New Yorkeru, Bershce, Zaře a v Tally Weijl. S čím je kombinovat? Se špetkou vkusu se hodí naprosto ke všemu.

girl, style, and beanie image

beanie, fashion, and girl image

girl, iphone, and black image

 

 

Zdroj obrázků: Pinterest.com