3 tipy, jak si vybrat ideální podprsenku

Výběr podprsenky je občas složitý, avšak existují tipy, které ho dokáži značně zjednodušit. Čti dále, prozradím ti je a slibuji, že koupě podprsenky bude snadnější! 😊

 

Správně zvolená barva

Pod bíle oblečení nepatří bílá podprsenka. Bílá barva vytváří kontrast s pokožkou, a proto je bílé prádlo pod bílým oblečením stále vidět. Ačkoliv musím říct, že tělová barva není zrovna sexy barva, tak se vyplatí na ni vsadit.

Výběr správné velikosti

Na stránce Astratex.cz existuje možnost využít kalkulačku, pomocí které si v pohodlí doma vypočítáš svou velikost. Navíc daná stránka nabízí opravdu širokou paletu velikostí – od 65/A až do 120/G.

Znaky špatně zvolené podprsenky

  • Zadní část podprsenky leze nahoru. Linie zadní části podprsenky musí být v pravém úhlu.
  • Zapínání podprsenky natáhneš od páteře na více než dva prsty. Není to správně. Je vhodné, aby vznikl prostor pouze na dva prsty. Podprsenku zkoušej na nejvzdálenější háček, protože se časem natáhne.
  • Pokud zvedneš ruce, tak se podprsenka posune nahoru a odhalí podprsí. Pozor, to je opět špatně.

 

Jedná se o podprsenky Maia4D Soft Co ve velikosti 75 D. Jak vidíš, zvolila jsem právě praktickou tělovou a černou barvu. Podprsenky mám z Astratexu, kde se však dá koupit i mnohem dalšího, například i pánské plavky! Nabídka je tedy zaměřená i na muže a začínající letní sezónu 8).

Vak na praní. Velmi užitečná věc!

Sponzorováno.