3 produkty od Dermacolu, které používám už léta <3

Na rtech mám odstín 9S.

Pokud si taky zaměřená spíše na drogerkovou kosmetiku, tak by ti dnešní článek neměl ujít. Rozpovídám se totiž o produktech, které mám prověřená léta!

 

Dermacol Satin Make-Up Base

Každý make-up bez podkladové báze není tak dobrý, jak by mohl být. Tato báze je velmi příjemná na dotek a vytváří heboučký povrch pleti. Pleť je zkrátka krásně vyhlazená a póry jsou zavřené. Zdokonaluje vzhled konečného efektu a viditelně prodlužuje výdrž. Někdo by možná řekl, že báze je zbytečná, já si spíše myslím, že je přímo nutnost. Bázi lze koupit v různých velikostech a za největší balení zaplatíš cca 350 Kč.
+ Vytvoření hebké pletí bez pórů.
+ Prodloužená výdrž make-upu.
– O něco málo vyšší cena oproti jiným bázím v drogerií.

 

Dermacol 16H lip colour

Tuto rtěnku jsem začala požívat na začátku střední. Možná to tak nevypadá, ale už je to nějaká doba, dnes studuji magistru. Fuuu, to je hrůza, jak to letí… Co je ale důležité, že jsem stále nenašla jinou takto extrémně dlouhotrvající rtěnku. Neobtiskuje se ani trošku, vydrží i pořádně jídlo a na odlíčení je potřeba odličovač s olejem. Z mých zkušeností vydrží i déle jak 16 hodin! Rtěnka na rtech jde cítit a také je k sobě lepí. Nicméně musím říct, že jsou to všechno lehké náznaky, které dojem z celkové rtěnky nekazí. Na druhé straně je i krásně vonící balzám a ten dokáže rty opravdu pohladit. Můžeš si tedy vybrat, jestli chceš rty matné nebo lesklé. Já moc tento balzám nepoužívám, jsem totiž blázen do matných rtů. Rtěnku můžeš zakoupit třeba na Notino.cz za 183 Kč.
+ Obrovský výběr odstínů.
+ Extrémní výdrž.
+ Dokonale matný vzhled.
– Při větší vrstvě jemně lepí.

 

Dermacol Make-up cover

A nakonec legendární produkt od Dermacolu, byl by hřích ho tu nezařadit. Kdysi jsem ho používala denně, dnes už pouze na večerní akce. Čím starší jsem, tím méně se malují a trošku se za to stydím, když jsem tedy ta blogerka zaměřená na kosmetiku. Nicméně stále mě to baví, jen jsem trošku objevila smysl v tom, že některé věci je škoda neustále schovávat za make-up. Noo… nicméně některé vady na pleti je třeba zakrýt a tento make-up to umí skvěle. Máš možnost si zakoupit klasické balení jednoho make-upu, nebo si můžeš vybrat paletku, kde najdeš malé balení 5 odstínů. Tahle paletka bude skvělá, pokud si hodláš konturovat obličej. Paletka stojí 500 Kč a jeden velký Dermacol Make-up cover make-up vyjde na 190 Kč.
+ Vysoká krycí schopnost.
+ Výběr odstínů.
+ Výdrž.
– Žádné.

Ráda bych Tě pozvala na akci Notina, kde budu i já. 🙂 Koná se 3. října 2019 od 15 hodin a jedná se o slavnostní otevření zrenovované prodejny ve Florentinu.