3 ikonické produkty Maybelline v limitované edici Marvel

Staň se svou oblíbenou superhrdinkou! Maybelline vyslalo do světa limitovanou kolekci Marvel a připravilo edici tří ikonických produktů, které si troufám říct, že znáš také. Jedná se o velmi oblíbenou objemnou řasenku, tekutý korektor v houbičce a neslíbatelné tekuté rtěnky – pojď se na produkty podívat blíže, stojí to za to.

 

Maybelline x Marvel Colossal objemová řasenka

Kartáček řasenky je trochu větší a je plný štětinek, které se u špičky zmenšují. Dá se říct, že se jedná o obyčejný kartáček, který je ovšem už osvědčený a mnoho žen se k němu rádo vrací. S kartáčkem se mi pracuje dobře, náplň nanáší rovnoměrně a řasy nejsou slepené. Akorát se mi kvůli velikosti kartáčku hůře líčí spodní řasy. Řasenka je objemová a já myslím, že tuto funkci opravdu plní, sama můžeš posoudit dle přiložené fotky. Nedá mi to, abych nezmínila docela výraznou a krásnou vůni řasenky, která ale nedráždí mé oči, i když nosím kontaktní čočky. Řasenka mi výdrží celý den a neobtiskuje se. Navíc náplň vydrží dlouho čerstvá a nestává se brzo suchou. Řasenku bych doporučila, je dobrá, ale přesto o něco raději stále mám Maybelline The Falsies Lash Lift se zahnutým kartáčkem, protože mi řasy slepuje ještě o něco méně. Cena je 194 Kč například na Notino.cz.

 

Maybelline x Marvel Instant Anti Age Eraser tekutý korektor s houbičkovým aplikátorem

Tento korektor ihned zbavuje tmavých kruhů a zakryje také akné, i když není na něj přímo určený. Abych byla zcela přesná ohledně toho akné, zakryje mi ho zhruba tak z 80 %, ale mám ho občas fakt dost zarudlé. Nicméně například korektor L’Oréal Paris Infallible More Than Concealer ho zakryje ihned, ale pleť má takový trošku „umělý“ efekt, člověk si zkrátka musí vybrat, co je pro něj důležitější. 😀 I přesto krycí schopnost korektoru Maybelline x Marvel Instant Anti Age Eraser hodnotím jako vyšší, jeho konzistence je navíc jemňoučká, respektive se krásně přizpůsobuje pleti. Houbičkový aplikátor je fajn, aplikace je extrémně rychlá. Cena je 193 Kč za 6,8 ml.

 

Maybelline x Marvel SuperStay Matte Ink dlouhotrvající matná tekutá rtěnka

Rtěnka s originálním aplikátorem ve tvaru kapky přichází na trh s dalšími novými odstíny. Všechny odstíny jsou podle mě úchvatné, a navíc kryjí velmi dobře. Co se týče pohodlnosti nošení rtěnky, tak je na rtech trošku cítit a také mírně lepí, ale není to nic výrazného. Nakonec zmíním to nejpodstatnější, a to její výdrž, která má být její hlavní předností. Rtěnka toho snese skutečně strašně moc, je zkrátka dělaná na příležitosti, kde bude hodně občerstvení a ty se nechceš vůbec obtěžovat nanášením rtěnky. Stačí ji aplikovat pouze doma, a přesto si celý večírek užiješ s krásnými rty. Cena je cca 150 Kč.

 

Sponzorováno