11 nových odstínů Dermacol 16H lip colour

Poznáváš to? Ráno odcházíš do práce, a ještě než se na podpatku otočíš, tak rtěnka je fuč. Drahý prská, co to zase na té puse máš a ihned si po polibku otírá tu svou. V práci zase kontroluješ, jestli ten žhavý odstín červené je stále na svém místě. Jídlo si nemůžeš dostatečně vychutnat, protože tě zkrátka omezuje nános rtěnky. A nakonec při mytí nádobí se dvakrát tolik namáháš, protože rtěnka je na té sklence zkrátka úplně všude. Co když ti řeknu, že s tímto je konec? Je nejvyšší čas poznat Dermacol 16H.

Jak už jistě víš, jedná se o dlouhotrvající rtěnky na rty, které na rtech drží klidně celý den. Po 4-7 hodinách se akorát ztrácí z vnitřní části rtů. Neobtiskují se ani trošku a vydrží i pořádně jídlo. Na odlíčení je třeba odličovač s olejem.

Rtěnka na rtech jde cítit a také je k sobě lepí. Nicméně musím říct, že jsou to všechno lehké náznaky, které dojem z celkové rtěnky nekazí. Žádná krusta na ústech z této rtěnky nehrozí.

Na druhé straně má rtěnka krásně vonící balzám. Ten dokáže rty opravdu pohladit. Můžeš si tedy vybrat, jestli chceš rty matné či lesklé. Já moc tento balzám nepoužívám, jsem totiž blázen do matných rtů. Nicméně on tak krásně voní, že stejně si ho sem tam dám. 😊

Rtěnku vždy nanášej v tenké vrstvě a poté ji když tak znova přetři. U tmavších odstínů je třeba vrstvit, jinak je konečný efekt flekatý. Nic se neděje, pokud opět naneseš tenkou vrstvu. Hrubým vrstvám se ale vyhýbej, je to zbytečné a rty jsou pak napnuté. Navíc při hrubé vrstvě se daleko rychleji sloupe vnitřní část rtů.

Odstíny 15 a 24 jsou méně pigmentované a plné perleti. Jedná se spíše o dlouhotrvající lesky. Já si moc oblíbila odstín 14. Jedná o nude barvu, která není mrtvolná, protože má v sobě růžový nádech. Ráda si líčím výrazně oči, takže s touto rtěnkou vzniká dokonalý look. Překvapivě se mi líbí i odstín křiklavě růžový (18), zatím jsem ho tedy nikde neměla, odhodlávám se, ale rozhodně ho vytáhnu. Odstíny 16, 17, 21 a 22 nosím neustále. Tmavě hnědé odstíny mě zatím nechaly chladnou, ale uvidíme. Když uberu na stínech, určitě se budou hodit.

Jsem moc ráda, že jsem všechny odstíny mohla zkusit. Jedná se o vkusné a trendy barvy. A ta nekonečná výdrž je jen tečkou za dokonalostí. Doporučená cena je 229 Kč, ale na Notino.cz jsou za 205 Kč.

 

Značka Dermacol mi poskytla tyto produkty. #sponsored, Zdroj obrázku odstínu 15: veronika-angelina-coufalova.cz